HAKKIMIZDA

YILDIRIM Elektronik kurulduğu 1978 yılından bugüne kadar AC/DC Güç Kaynakları, LED Adaptörler, Lineer Transformatörler ve Elektronik Devreler geliştirip, her zaman standartlara uygun kaliteli ürün yapmayı amaç edinmiş ve bunu vazgeçilmez firma politikası olarak benimsemiştir. Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve 40 yılı aşkın tecrübesiyle bu alanda güvenilir bir marka yaratmayı başarmıştır. YILDIRIM markalı ürünler yurt içinde ve yurt dışındaki birçok ev ve kurumda güvenle kullanılmaktadır. 1997 yılında Yıldırım Elektronik Adaptör San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurumsal bir yapıya bürünen firma, hızla gelişmeye devam etmiştir.

Teknolojik gelişmelerin sürekli olarak takip edilmesi, gerek ürünlerin gerekse firma yapısının çağa ayak uydurmasında YILDIRIM Elektronik’ e rehber olmuştur. 2001 yılında Switch Mode Güç Kaynakları (SMPS) üretimine geçmiş ve bu alanda ülkemizde öncü firma olmuştur. 2010 yılında ise ürün gamına LED Sürücüleri de eklemiştir.

Tüketicinin talep ve beklentilerinin her zaman artarak gelişeceğini düşünen YILDIRIM Elektronik yönetimi ve kadrosu, firmanın gelişmesini sürdürmek, kalite seviyesini yükseltmek ve daha verimli üretim yapmak için gerekli her türlü atılımı yapmayı firmanın geleceği için gerekli en önemli şart olarak kabul etmektedir. Toplam kalite ilkesinden ödün vermeden imal edilen ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında tüketiciden gördüğü ilgi, amaçladığı yolda daha fazla ilerlemek için YILDIRIM Elektronik’ e cesaret ve ümit vermektedir.

MİSYON VE VİZYON

+ Yıldırım Elektronik ailesi olarak, %100 kalite ve yerli üretim’i kendimize ilke edinerek Elektronik sektöründe faaliyetlerimizi müşterilerimize “en kaliteli olanı” ulaşabilir kılma ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider olma misyonuyla sürdürüyoruz.

+ Sektörümüzde dünyanın en güçlü üretim ve teknoloji grubu olmayı, yüksek kaliteli tüketici ürünleri üretmeye odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz.

+ Pazardaki üstün konumumuzu güçlendirmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapıyoruz. Bu alandaki kararlılığımızı bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz.

+ Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle sektörden aldığımız payı istikrarlı biçimde arttırmayı hedefliyoruz. Bütün ürün portföyünde "A" markalarındaki ürünlerimizin payını genişletmeyi amaçlıyoruz.

Güvenilir İş Ortağınız

Müşteri Odaklı Hizmet

Zamanında Teslim

Kaliteli Üretim

YILDIRIM Adaptör

Bugün Yıldırım Elektronik 1.000 metrekare kapalı alanda, yapmış olduğu yeni teknolojik yatırımlarla %100 yerli üretim yapar. Yıllık toplam 300.000 adedi aşan Led ve AC/DC güç kaynakları uretmektedir. Satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanındadır.

Adres Fabrika

Namık Kemal Mah.
121. Sk. No:20
Esenyurt | İstanbul


İletişim
t: + 90 (212) 690 35 34 (pbx)
f: + 90 (212) 690 16 26

info@yildirimadaptor.com.tr
YILDIRIM ADAPTöR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | 2013