GARANTi ve SERTiFiKALARTüm ürünlerimiz "2 Yıl Garanti" kapsamında bulunup Sanayi ve Ticaret Bakanlığının uygulamalarına haizdir.

KALiTE BELGELERi

Yıldırım Elektronik , TS-EN ISO 9001 Standardı ile; müşteri taleplerinin ve pazarın araştırması ile başlayan ve tasarım, üretim ve satış sonrası servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Dünya pazarları ile rekabet edebilen bir kuruluş olan Yıldırım Elektronik, standartlarını da belgeleyerek, çalışanı, müşterisi, bayisi ve tedarikçisi ile dünya sektörünün iyi bir oyuncusu olmak için günden güne çabasını arttırmaktadır.

Yıldırım Elektronik, aynı zamanda Tüketici Elektronik Sektöründe Dünya şirketi olma hedefi amacından hareketle bünyesindeki tüm operasyonlarında, üretimde ve ürünlerinde çevresel gözden geçirme faaliyetlerini yürütmektedir. Faaliyet, ürün ve hizmetlerimizden etkilenen çalışanların, müşterilerin ve çevre halkının sağlığını ve güvenliğini gözetmeyi, gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı korumayı kendine görev saymaktadır.

Bu önemi OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ile belgelemiştir. İş sağlığı ve güvenliği tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez önceliği ve işinin ayrılmaz parçasıdır. Bu kapsamda hedef, yapılan faaliyetlerde sağlık ve güvenlik ile ilgili iş kazalarını ve yangın risklerini tamamen önlemek veya asgari düzeye indirmek, Yıldırım Elektronik bünyesinde güvenli bir işyeri ortamı oluşturmak, tüm çalışanlara iş sağlığı güvenliği bilincini aşılayarak dünya standartlarında bir iş sağlığı ve güvenliği sistemi ile örnek olmaktır.


         

Güvenilir İş Ortağınız

Müşteri Odaklı Hizmet

Zamanında Teslim

Kaliteli Üretim

YILDIRIM Adaptör

Bugün Yıldırım Elektronik 1.000 metrekare kapalı alanda, yapmış olduğu yeni teknolojik yatırımlarla %100 yerli üretim yapar. Yıllık toplam 300.000 adedi aşan Led ve AC/DC güç kaynakları uretmektedir. Satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanındadır.

Adres Fabrika

Namık Kemal Mah.
121. Sk. No:20
Esenyurt | İstanbul


İletişim
t: + 90 (212) 690 35 34 (pbx)
f: + 90 (212) 690 16 26

info@yildirimadaptor.com.tr
YILDIRIM ADAPTöR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR | 2013